1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Sekite mus FB

 

Mūsų komanda tvirta kaip kumštis. Mes išradingi, kūrybingi ir atsakingi! Neišsiskiriame nuo 2003 metų!

Susipažinkime iš arčiau:

 

Rita  Rita - stovyklos „Mozaika“ vadovė. Jau daugiau nei 25 metus dirba mokytoja, tačiau vis dar moka vaikiškai šėlioti. Be galo myli vaikus, moka rasti kelią net į didžiausių „ožiukų“ širdeles. Vaikų stovyklos „Rotary Vasara“ vadovė, nesibaidanti nei sriubą valgykloje papilstyti, nei diskotekoje su vaikais pašokti. Apkabina, priglaudžia ir išklauso visus, jei būna šiek tiek liūdna. Kai būna geras ūpas, netgi sudėlioja ketureilį:

Mėgstu šokti ir dainuoti
Net mozaiką padėlioti.
Su manim visiems smagu
Būkime kasmet kartu!

Virginijus  Virginijus - respublikinio vaikų ir jaunimo muzikos TV projekto „Mes - Pasaulis“ koordinatorius, skaitmenizuotų FAB LAB dirbtuvių mokytojas, koordinatorius, ir įkūrėjas trijuose Vilniaus miesto mokyklose. Kalbant paprasčiau - geras vaikų draugas, neturintis laisvalaikio, mokantis uždegti entuziazmu kurti, eksperimentuoti ir veikti. Pedagoginio darbo patirtis nuo 2002 m., stovyklose - nuo 2004 m.
Jolita  Jolita - rankdarbių fėja kasdien apsupta vaikų, pasinėrusi į kūrybines dirbtuves, rankdarbių technologijas ir su mokiniais įgyvendinanti įdomiausius sumanymus respublikiniams konkursams ir olimpiadoms. Kurti gali visi ir visada! Todėl jos automobilio bagažinėje visuomet pilna medžiagų kūrybiniams sumanymas, kurie gali užklupti netikėtai. Menų dirbtuves stovyklose organizuoja nuo 2005 m., o nuo 2013 m. ir Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro kūrybinių veiklų vadovė. Nuo 2019 m. pradėjo domėtis FAB LAB skaitmenizuotomis technologijomis ir diegti jas Vilniaus mokyklose. 2021 metų gruodį Jolita buvo išrinkta Inovatyviausia menų, technologijų mokytoja!
 


© Visos teisės saugomos. VšĮ „Eskimo projektai“. 2022 m.