1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Sekite mus FB

 

Stovykla MOZAIKA kviečia į 2022 m. vasaros DIENOS STOVYKLOS pamainas! Kviečiame registruotis!

DIENOS STOVYKLOS DATOS:

3 pamaina: liepos 4 - 8 dienomis (vyks 5 dienų stovykla);

 

Kelialapio kaina vienam vaikui - 170 Eur (5 dienų pamainai).

Ilgesnės antrosios pamainos (9 dienų) kaina vienam vaikui - 290 Eur.

Į šią kainą įskaičiuota:

 • stovyklavimo vieta (sveikos gyvensenos klubas „Fortūna“ adresu Architektų g. 19, virš Lazdynų RIMI);
 • maitinimas 3 kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, pavakariai.
 • Menų, inžineriniai (STEAM) užsiėmimai bei priemonės jiems.
 • Edukaciniai užsiėmimai, susitikimai - kūrybinės dirbtuvės su įdomiais žmonėmis, pvz.: medžio raižytoju, žonglieriumi, muzikantais, kinologais ir jų augintiniais, ilizionistu, mokslininkais, tiltų konstruotojais, aviamodelių inžinieriais - kasmet vis kitais savo srities profesionalais.
 • Sporto, šokio užsiėmimai.

 

Važiuojant su draugu - pigiau! 

Registracijos anketos nuolaidos laukelyje įrašykite draugo vardą, su kuriuo į stovyklą atvažiuos vaikas, ir pritaikysime specialią „Draugų“ nuolaidą - kiekvienam vaikui kelialapis kainuos po 155 Eur. Ilgesnės (9 dienų) antros pamainos kaina vienam vaikui - 279 Eur. 

 

Vaikams iš socialiai remtinų šeimų taikoma 10% nuolaida nuo pagrindinės kelialapio kainos.

 

Į stovyklą važiuojant dviem ir daugiau vaikų iš vienos šeimos, kelialapio kaina vaikui - 150 Eur (5 dienų pamainai). 
Ilgesnės (9 dienų) antros pamainos kaina vienam vaikui - 270 Eur. 
Vaikus reikia registruoti įprasta tvarka. Jeigu vaikų pavardės skiriasi, prašome mus informuoti el. paštu po registracijos svetainėje.

 

Kelialapio įsigijimo tvarka:

 1. užsiregistruojama svetainėje;
 2. užpildžius anketą, apie sėkmingą registraciją informuoja puslapio automatinė sistema ir iškart rezervuojama vieta vaikui. Vėliau (prieš stovyklą), tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą apmokėjimui su rezervacijos mokesčiu ir detalią stovyklos programą. Sumokamas 50 Eur rezervacijos mokestis (negrąžinamas nutraukus sutartį ar neatvykus į stovyklą). Registracijos mokestis turi būti sumokėtas per 3 darbo dienas nuo sąskaitos gavimo, bet ne vėliau kaip iki birželio 3 d.
 3. Gavę registracijos mokestį, tėveliams el.paštu išsiunčiame sąskaitą su likusia kelialapio kainos dalimi, stovyklos paslaugų teikimo Sutartį, stovyklos Taisykles ir reikalingų/draudžiamų turėti daiktų Sąrašą.
 4. Likusią kelialapio kainą prašome sumokėti iki birželio 3 d. banko pavedimu arba grynaisiais atvežus vaiką į stovyklą.
  PASTABA: registruojantis likus mėnesiui ar mažiau iki stovyklos, el. paštu iškart siųsime sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir su rezervacijos mokesčiu, ir su likusia dalimi, bei visą stovyklos vykdymui reikalingą informaciją.  
 5. SVARBU! Pasirašant sutartį (atvežus vaiką į stovyklą) vaiko sveikatos pažymos pristatyti nereikia, nebent gydytojo sprendimu vaiko dalyvavimas stovykloje gali turėti įtakos jo sveikatai. Tačiau tėvelių prašome raštu informuoti apie vaiko sveikatos sutrikimus ir spec. poreikius, į kuriuos turėtų atsižvelgti stovyklos organizatorius.
 6. Tuo atveju, kai tėveliai sutartį pasirašo tik atvežę vaiką į stovyklą, laikoma, kad sutartis pradeda galioti nuo to laiko, kai yra gaunamas kelialapio rezervacijos mokestis (remiantis banko pavedimo duomenimis, bet ne nuo pasirašymo datos). 
 7. Registruojant kelis vaikus, kiekvieną vaiką reikia registruoti atskirai, pasirašomos atskiros sutartys.
 8. Jeigu stovykla negalės būti organizuojama ar pilnavertiškai funkcionuoti dėl priimtų Covid-19 ribojimų ar regione įvestos nepaprastosios padėties, įsipareigojame grąžinti kelialapio kainą ar jo dalį (kiek buvo sumokėta iki tos datos).

 

Į stovyklą vaikus atveža tėveliai arba įpareigoti asmenys.

Atvykimo į stovyklą ir išvykimo laikas nurodomas stovyklos programoje ir atskiromis dienomis gali skirtis.

 

Svarbu: tėvelių prašome užtikrinti, kad į stovyklą atvedamas vaikas yra sveikas ir neturi temperatūros ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Tikimės supratingumo.

 

 

 


© Visos teisės saugomos. VšĮ „Eskimo projektai“. 2022 m.